Montaż – serwis

HomeMontaż – serwis

Naszym priorytetem jest Klient.

Dlatego też zapewniamy sprawną oraz kompleksową obsługę, poprzez rozmowy, konsultacje z Ekspertami Technicznymi, prezentacje próbek, pomiary wykonane na budowie, przygotowanie oferty, jak i dostawę oraz montaż bram, automatyki, systemów przeładunkowych, na terenie budowy. Otaczamy Klienta posprzedażową Opieką w postaci gwarancyjnych przeglądów technicznych. Ponadto dysponujemy wykwalifikowaną ekipą serwisową oraz montażową.

Każdy projekt starannie i indywidualnie dobieramy pod potrzeby Klienta / Inwestora. Bogata kolorystyka, aktrakcyjne okleiny drewnopodobne, rodzaje struktur, tłoczeń oraz przeszkleń daje możliwość pełnej personalizacji. Jeżeli nie są Państwo pewni w wyborze – służymy pomocą w postaci niezobowiązującej wizyty na budowie w celu prezentacji próbek, kolorystyki, doboru odpowiednich rozwiązań technicznych.

Pragniemy również przypomnieć, iż wykonujemy bramy pod dowolny wymiar wg. Państwa zamówienia, bądź dopasowane do istniejącego otworu / konstrukcji. Staramy się dobrać możliwie najlepszy sposób prowadzenia bramy, jak i sposobu jej montażu.
Na życzenie Klienta istnieje możliwość przedłużenia gwarancji z 2 lat (standard) nawet do 10 lat – w przypadku podpisania z Nami Umowy Serwisowej i wykonywanym przeglądom gwarancyjnym.

Pragniemy również przepomnieć, iż wykonujemy bramy pod dowolny wymiar wg. Państwa zamówienia, bądź dopasowane do istniejącego otworu / konstrukcji. Staramy się dobrać możliwie najlepszy sposób prowadzenia bramy, jak i sposobu jej montażu.

Na życzenie Klienta istnieje możliwość przedłużenia gwarancji z 2 lat (standard) nawet do 10 lat – w przypadku podpisania z Nami Umowy Serwisowej i wykonywanym przeglądom gwarancyjnym.

Karta informacyjna – usługi serwisowe

 

 

Zapisz się do Newslettera

Nie zapomnij o nowościach na stronie
Invalid or empty email
You have successfully subscribed to the newsletter.
Something went wrong. Your subscription failed.
Uzyskaj darmową poradę
+48 535 928 334
Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta i dowiedz się więcej na temat naszych usług.
Formularz kontaktowy
Kontakt
ul. Rzeźnicza 4/10, 58-200 Dzierżoniów
+48 535 928 334

Copyright © STASZYŃSKA BRAMY 2019